^Powrót na górę strony

Wyszukiwarka

Sponsorzy

ETISOFT Sp. z o.o.

Kaledarz imprez

loader

Najbliższe imprezy

Brak wydarzeń

Dariusz J. Kawecki

Kontakt

Ilustracja kontaktu
Adres:
Zabrze

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Product Manager w firmie ETISOFT

Choć sporo czasu spędzam w firmie zajmując się oprogramowaniem oraz urządzeniami z obszaru automatycznej identyfikacji, to czasem udaje mi się znaleźć chwilę czasu na hobby, które pochłania mnie bez reszty od kilku lat. Na rower :)

Po 20 letniej przerwie wsiadłem na rower i... tak zostało. Uwielbiam krążyć po okolicy, tej bliższej i tej dalszej. Zauważać miejsca, które do tej pory nieświadomie mijałem lub nie miałem czasu by się przy nich zatrzymać. Uwielbiam odkrywać historię Zabrza, Śląska, Polski... Dziwne, bo w szkole za nią nie przepadałem. Teraz z wysokości siodełka patrzę na nią zupełnie inaczej.

Kilka lat temu zaproszono mnie na rajd na orientację i... to było to. Na początku doskonałe uzupełnienie standardowych wycieczek, a później chwile na które czekam jak na mało co...

Moment kiedy człowiek dostaje do ręki mapę, na której jest zaznaczonych kilkadziesiąt punktów i ma przed sobą kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin i sto, dwieście, trzysta kilometrów po górach, dolinach, bagnach... jest bezcenny. Zapomina się o wszystkim, pozostaje walka z rywalami, z terenem, ale przede wszystkim z samym sobą. Walka nierówna, niejednokrotnie ekstremalna... Teraz pozostaje być tylko EKSTREMALNIE PROFESJONALNYM :-)

djk71.bikestats.pl

Copyright © 2013. ETISOFT BIKE TEAM  Rights Reserved.