^Powrót na górę strony

Wyszukiwarka

Sponsorzy

ETISOFT Sp. z o.o.

Kaledarz imprez

loader

Najbliższe imprezy

Brak wydarzeń

Dariusz Kleina

Kontakt

Ilustracja kontaktu
Adres:
Katowice

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

 Programista w firmie ETISOFT


Nasze historie związane z rajdami rowerowymi na orientację są nieco podobne. Po długiej ponad 20 letniej przerwie wsiadłem na rower. Początki były trudne. Pierwsza 7 kilometrowa wycieczka zapadła mi głęboko w pamięć, ból, zakwasy utrzymywały się przez kilka dni. Przyjaciel namówił mnie na prowadzenie bloga/dziennka rowerowego. Miało mnie to motywować i.... tak działało, w zasadzie działa w dalszym ciągu. Każda wycieczka jest odnotowana - czasami przyjemnie jest wrócić do historii sprzed roku, dwóch czy starszych. 

Z czasem wycieczki stawały się coraz dłuższe i dłuższe...,  dzisiaj przejechanie odcinka 100km nie jest żadnym wyczynem, zacząłem szukać nowych wyzwań. Przez przypadek znajomi namówili mnie na mój pierwszy rajd na orientację. Odkryłem, że podoba mi się jazda po nieznanej okolicy, po bezdrożach, górach, łąkach, błąkanie się po bagnach, rozlewiskach. Kondycja w owym czasie pozostawiała wiele do życzenia, jednak wiedziałem, że wrócę, wiedziałem, że to jest to.

W firmie znalazło się więcej zapalonych kolarzy, była więc szansa na stworzenie czegoś więcej - teamu rowerowego. Od roku (2013) postanowiliśmy wystąpić w barwach firmy z którą związaliśmy nasze losy: Etisoft

 

Na co dzień dojeżdżam rowerze z Katowic do Gliwic, niezależnie od panującej aury, a w weekendy można mnie spotkać na kolejnych edycjach rajdów na orientację na terenie całej Polski. 

 

Copyright © 2013. ETISOFT BIKE TEAM  Rights Reserved.